skip to Main Content

АНДРІЙ КАВЕЦЬКИЙ: ПСЕВДОАДВОКАТ, НАЧАЛЬНИК ДЗК ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА ОСОБА З РЯДОМ ПІДОЗР ЗА РОЗДАЧУ ЗЕМЛІ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Начальник Держгеокадастру у Львівській області Андрій Володимирович КАВЕЦЬКИЙ в кінці лютого 2023 року отримав вже другу підозру за час війни від Державного бюро розслідування за незаконну роздачу землі на Львівщині. 

Перша підозра вручена навесні 2022 року, слідство по якій ведеться за ч. 1 та 2 ст. 364 Кримінального кодексу (Зловживання владою або службовим становищем), за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених 3 ст. 365 КК України (Перевищення влади або службових повноважень), ч. 2 ст. 367 КК України (Службова недбалість). Справу передали до суду в липні 2022 року. Другу підозру оголошено у перевищенні влади або службових повноважень (ч. ч. 1, 3 ст. 365 ККУ).

Наприкінці 2019 року ДБР уже приходили до Кавецького з обшуками через зловживання із ділянками в Пустомитівському районі Львівської області.

Але, не зважаючи на наявність “букету” відкритих щодо нього кримінальних справ, він і далі продовжує свою діяльність на посаді очільника ДЗК Львівщини.

На офіційному сайті ДЗК Львівщини вказано, що Андрій КАВЕЦЬКИЙ навчався у Львівському державному аграрному університеті за спеціальністю «Землевпорядкування і кадастр» (2006), кваліфікація – «Інженер з землевпорядкування та кадастру» та за спеціальністю «Економіка і підприємство» (2007), кваліфікація – «Фінанси».

Згідно з Єдиним реєстром адвокатів України Андрій Володимирович КАВЕЦЬКИЙ є адвокатом (свідоцтво №001312 видане Радою адвокатів Львівської області 11.01.2019 року). Керівником стажування був СОТНИК Олександр Ігорович. Яким чином особі, яка не має вищої юридичної освіти, вдалось отримати свідоцтво адвоката, залишається дуже великою таємницею. Інформації з цього приводу у відповідь на журналістські запити Рада адвокатів Львівської області не надає. Можливо саме тому, згідно з даними ЄРАУ зараз повноваження Андрія КАВЕЦЬКОГО як адвоката призупинені, щоб не привертати зайвої уваги. 

З відкритої Автоматизованої системи виконавчих проваджень бачимо, що у Андрія КАВЕЦЬКОГО є більше десятка виконавчих проваджень, деякі з них не закриті і станом на сьогодні. Переважна більшість проваджень стосується порушень правил дорожнього руху. Держслужбовець за наші з вами гроші любить поганяти на авто, а на правила дорожнього руху йому начхати.

Єдиний державний реєстр судових рішень нас інформує про те, що станом на сьогодні ГУ Держгеокадастру у Львівській області під керівництвом Андрія КАВЕЦЬКОГО є учасником 157 відкритих судових проваджень щодо земельних ділянок. Тобто, це свідчить про кричущу некомпетентність керівництва обласного ДЗК, а також про наявність системних зловживань при передачі земельних ділянок.

СУДОВІ СПРАВИ ГУ ДЕРЖГЕОКАДАСТРУ В ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Печерський районний суд Києва, який розглядаючи клопотання про запобіжний захід, вирішив, що КАВЕЦЬКИЙ як фігурант двох кримінальних справ може перебувати у статусі підозрюваного на свободі під особисте зобов’язання. І було відхилене клопотання про відсторонення чиновника від посади. Запобіжний захід було оскаржено до Київського апеляційного суду (справа №757/7888/23-к). Розгляд скарги заплановано на 6 квітня 2023 року.

За дорученням першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України, якому підпорядковується Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру, було розпочато службове розслідування щодо діяльності Андрія КАВЕЦЬКОГО на посаді очільника ДЗК Львівщини.

03 квітня 2023 року Шевченківським районним судом міста Львова зареєстровано справу щодо розірвання шлюбу між КАВЕЦЬКИМ Андрієм Володимировичем та його дружиною (справа 466/3126/23, суддя БІЛІНСЬКА Галина Богданівна). Таким чином КАВЕЦЬКИЙ Андрій намагається приховати своє майно та уникнути конфіскації відповідно до санкцій тих статей Кримінального кодексу України, згідно з якими йому оголошено підозру. 

 

Автор: Іванов Олег

Джерело: Спеціальні кореспонденти

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top