skip to Main Content

АДВОКАТ ШЕВЧУК ЗВЕРНУВСЯ ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЙОГО ДЕРЖАВНОЮ ОХОРОНОЮ

Вперше в Україні в суді можуть зустрітися міськрада і державний правоохоронний орган. Мерія Дніпра планує оскаржити наклеп, який розповсюдила прес-служба СБУ В Дніпропетровській області.

Міськрада Дніпра найняла групу адвокатів компанії «Barristers» для захисту від неправдивої інформації СБУ. Це перший в Україні випадок, коли орган місцевого самоврядування готовий подати позов до суду проти одного з найсильніших державних правоохоронних органів.

21 лютого 2020 року відбулась прес-конференція за участю адвокатів Адвокатського об’єднання “Barristers” Олексія Шевчука, Костянтина Глоби, Юлії Бєлової та Інни Тецької, під час якої було заявлено про факти дискредитації міськради та мера міста Дніпро Філатова з боку прес-служби СБУ В Дніпропетровській області.

Як повідомив Спеціальним кореспондентам особисто адвокат Олексій Шевчук, напередодні прес-конференції йому зателефонував невідомий і в грубій формі погрожував фізичною розправою. Адвокат звернувся до Нацполіції щодо цього інциденту і по факту звернення зареєстроване кримінальне провадження за ч.1 ст.129 Кримінального кодексу України погроза вбивством.

Після цього стало відомо, що адвокат Шевчук, як голова адвокатського об’єднання “Barristers”, яке надає послуги щодо захисту ділової репутації міській раді та меру міста Дніпро Філатову, звернувся по факту погроз до державної служби охорони про надання йому та колегам державної охорони, оскільки існує реальна загроза життю та здоров’ю внаслідок професійної діяльності.

Джерело: Спеціальні кореспонденти

 

Один комментарий
  1. […] Адвокат Алексей Шевчук, защищающий репутацию мэрии Днепра, заявил, что ему поступил звонок от неизвестного, который угрожал физической расправой, передает корреспондент «НМ» со ссылкой на speccor.org.ua. […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top