skip to Main Content

ДФС оштрафувала великого провайдера на кілька мільярдів гривень

9 вересня Окружний адмінсуд м. Києва відмовився задовольнити позов ТОВ «Тріолан.Мані» до Головного управління ДФС у м. Києві (в справі №640/6511/19) про скасування податкового повідомлення-рішення №0016951409 від 05.04.2019, яким до позивача за порушення Положення про ведення касових операцій в національній валюті застосовано штраф на 3,7 млрд грн.

Як повідомляє FINBALANCE з посиланням на судові матеріали, компанія-позивач здійснювала переказ коштів у нацвалюті через програмно-технічні комплекси самообслуговування (ПТКС) без використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО). За результатами податкової перевірки, проведеної 01.03.2019, було встановлено, що в період з 01.01.2016 по 22.02.2019 використовувалися 234 відповідних ПТКС, обсяг операцій з приймання готівки склав 738,6 млн грн. І хоча готівкові кошти здавалися в банк, проте вони «в касовій книзі не відображені, прибуткові касові ордери та видаткові касові ордери на вищевказану суму не складалися, та як наслідок зазначену суму коштів не оприбутковано».

З огляду на це, фіскали на підставі Указу Президента «Про застосування штрафних санкцій за порушення норм з регулювання обігу готівки» наклали штраф на ТОВ «Тріолан.Мані» в розмірі 3,7 млрд грн.

«Позивач був зобов`язаний здійснювати облік готівки в касовій книзі на повну суму її фактичних надходжень (до ПТКС) на підставі прибуткових касових ордерів, чого позивачем на власний розсуд зроблено не було», – підкреслив суд.

Нагадаємо, державна фіскальна служба (ДФС) у січні-червні 2019 року здійснила перевірки платників податків, за результатами яких порушникам законодавства донараховані 20,3 мільярди гривень.

Джерело: https://ua.news/ua/gfs-oshtrafovala-krupnogo-provajdera-na-neskolko-milliardov-griven/

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top