skip to Main Content

ЄДИНИЙ СВІДОК У СПРАВІ МАНГЕРА СВІДЧИТЬ ПРО ЙОГО НЕВИНУВАТІСТЬ, – АДВОКАТ ГЛОБА

Вже не знаю, як починати, чи то зі слів “справа Мангера”, чи то зі слів “справа Павловського”…

Такими словами розпочав своє бачення адвокат Мангера Костянтин Глоба щодо розвитку пов’язаних справ Владислава Мангера, якого підозрюють у причетності до вбивства Катерини Гандзюк, та єдиного свідка у цій справі, пана Павловського.

Як раніше повідомляли Спеціальні кореспонденти СБУ ПОВТОРНО ВІДКРИЛО СПРАВУ НА ПАВЛОВСЬКОГО ПІСЛЯ ЙОГО ВІДМОВИ ЗАМГЕНПРОКУРОРА ТРЕПАКУ ОБМОВИТИ МАНГЕРА ПО СПРАВІ ГАНДЗЮК

За словами адвоката, каменем спотикання у справі для прокуратури стали саме оці свідчення Павловського (ред. – викладені нижче у сканкопії), які повністю нівелюють причетність Мангера до цієї справи. І питання тут навіть не у словах Павловського – сьогодні, питання в тому, що Павловський говорив про це з самого початку. Ми, як захисники Мангера, також у суді говорили про це із самого першого судового засідання, а прокуратура весь цей час займалась викривленням фактів і створювала перепони, за яких дійсні обставини не стануть відомі.

Але, все таємне з часом стає все ж явним, як і цей документ, який тривалий час приховувала прокуратура від громадськості.

Варто також відзначити, що прокуратура біситься, оскільки Павловський згідно матеріалів є єдиним, начебто свідком проти Мангера, який нарешті дав показання і прокуратура сіла після цього в калюжу.

Питань, насправді, багато:

  • чому прокуратура так обширно висвітлюючи цю справу, приховує від громадськості дійсні факти?
  • чому після надання свідчень Павловським, який був весь цей час свідком, оголошено підозру?
  • чому до Павловського приїжджає заступник найоб’єктивнішого генерального і вчиняє, м’яко кажучи, позапроцесуальні маніпуляції?..

Наразі, я впевнений, що невдовзі ми побачимо новий виток у цій справі і вектор розвитку подій буде направлений на здійснення позапроцесуального тиску і процесуального необґрунтованого переслідування фігурантів з метою схиляння останніх на необхідний слідству вектор, – резюмував адвокат Глоба.

В оприлюдненій копії протоколу Павловський зазначив, що ніякої інформації про Гандзюк від Мангера ніколи не чув. Левін не говорив, що Мангер негативно відноситься до Гандзюк. Від інших осіб, окрім слідчих та прокурорів, не чув, що Мангер причетний до цих подій з Гандзюк. Коли Левін приїхав з Мангером, він не обговорював напад на Гандзюк. Коли Левін приїхав із Мангером він не обговорював напад на Гандзюк. Після нападу, коли Левін прийшов до приймальні і просив не розповідати Ставіцькому та Миколайовичу і він сюди приїжджав, він сказав що йому голову відірвуть. 

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=1269913439871791&id=100005594411275

Джерело: Спеціальні кореспонденти

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top