skip to Main Content

КАНДИДАТ НА ПОСАДУ ГОЛОВИ ДЕРЖВОДАГЕНСТВА КУЗЬМЕНКОВ ПРАЦЮВАВ В КОМАНДІ МІНІСТРА-ВТІКАЧА, ЧЛЕНА ПАРТІЇ РЕГІОНІВ МИКОЛИ ПРИСЯЖНЮКА

На сайті Національного агентства України з питань державної служби є перелік кандидатів на посаду голови Державного агентства водних ресурсів України. Серед них знаходимо соратника колишнього Міністра аграрної політики та продовольства України з 11 березня 2010 до 27 лютого 2014, члена Партії Регіонів Присяжнюка Миколи Володимировича.

У 2014 році Кузьменков Олексій Олександрович балотувався до Верховної Ради 8-го скликання від політичної партії «Всеукраїнське аграрне об’єднання «ЗАСТУП», включений до виборчого списку під № 19. За результатами голосування партія не потрапила до парламенту , проте, завдяки потужному фінансуванню за декілька місяців «ЗАСТУП» зібрав велику кількість електорату. На парламентських виборах 2014 року партія посіла 11 місце за кількістю голосів виборців (2,65%). Ймовірно тому партію вважали черговим технічним проектом, який спрямований захищати інтереси далеко не аграріїв, а осіб що їх фінансують Серед покровителів політ сили визначають Миколу Присяжнюка, екс-міністра аграрної політики та продовольства України часів Януковича, на даний час переховується від слідства за кордоном.

5 квітня 2014 року Генеральна прокуратура України звернулася до суду з проханням обрати запобіжний захід колишньому міністру аграрної політики і продовольства України Миколі Присяжнюку у вигляді утримання під вартою. 7 квітня 2014 року Присяжнюк був оголошений в розшук. 15 квітня 2014 року інформація про розшук Миколи Присяжнюка оприлюднена на сайті Міністерства внутрішніх справ України в розділі “особи, які переховуються від органів досудового розслідування”. 16 травня 2014 року Генеральна прокуратура України повідомила про підозру Миколі Присяжнюку в незаконній приватизації приміщення по вулиці Хрещатик в Києві.

З вересня 2014 року очільником партії «ЗАСТУП» є Ульянченко Віра Іванівна, яка за часів правління президента Ющенка вважалася «довіреним секретарем президента» і обіймала високі пости (губернатор Київської області та керівник Секретаріату Президента
України).

На позачергових виборах до Верховної Ради партія «ЗАСТУП» знову стала об’єктом журналістських публікацій. В них йдеться про те, що партії, які брали участь у виборах 2014 року «здають в оренду» місця в окружних комісіях. В матеріалах розслідувань наведені приклади як Партія «Слуга Народу» заводила до окружвиборкомів «своїх» людей з «Зе!команди» через квоти до ОВК партії «ЗАСТУП».

Олексій Кузьменков близько спілкується з Ігорем Посипайком. На фото нижче Кузьменков спільно з ним. Ігор Посипайко – відомий як ведучий, автор і продюсер численних телепроектів на каналах 1+1, ICTV та Перший національний.

Крім того, Ігор Посипайко є організатором елітних секс-вечірок для відомих політиків та бізнесменів, які відбуваються в клубах закритого типу. Вартість такого відпочинку обійдеться для пари 2500 доларів..

З аналітичної відкритої платформи youcontrol встановлено що на даний час Олексій є засновником ТОВ «ЕКСПЕРТ КОНСАЛТІНГ»
(ЄДРПОУ: 35485918). В той же час керівником там значиться його дружина Світлана, однак в свої декларації Олексій вирішив не вказувати дохід своєї дружини. Крім того, Світлана є досить відомим фотографом у місті Києві, та працює на комерційній основі.

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top