skip to Main Content

Київська прокуратура повідомила про підозру заступнику генерального директора КП «Плесо»

Київською місцевою прокуратурою № 4 спільно з Дніпровським Управлінням поліції ГУ Нацполіції у м. Києві за оперативного супроводження СБУ повідомлено про підозру заступнику генерального директора КП «Плесо» у привласненні та розтраті бюджетних коштів, виділених на благоустрій струмка, шляхом підроблення документів (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, комунальне підприємство уклало з підрядниками договір щодо проведення робіт з розчистки та благоустрою струмка Віта – притоки річки Віта, що впадає в Дніпро. У подальшому, попри те, що роботи не були виконані у повному обсязі, заступник гендиректора комунпідприємства, діючи в інтересах підрядних організацій, вніс неправдиві відомості до офіційних документів, на підставі яких на рахунки цих підприємств були безпідставно перераховані понад 800 тис грн.

Нагадаємо, в межах вказаного кримінального провадження прокуратура вже повідомила про підозру директорам підрядної та субпідрядної організацій, що виконували роботи з благоустрою струмка.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело: https://www.gp.gov.ua/ua/regions_news_detail?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=275591

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top