skip to Main Content

НА СУБПІДРЯДНИКА БУДІВНИЦТВА ВЧИНЯЄТЬСЯ ТИСК ЗА ДОПОМОГОЮ ДБР З МЕТОЮ УХИЛЕННЯ ВІД ОПЛАТИ ВИКОНАНИХ РОБІТ, – АДВОКАТ ДЖЕВАГА

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, 14 лютого 2020 року повідомили про підозру пособнику начальника одного з Управлінь Секретаріату Кабінету Міністрів України в одержанні неправомірної вигоди в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Про це повідомляється на сайті ДБР.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Київської області. Оперативний супровід – Управління стратегічних розслідувань в місті Києві ДСР Нацполіції.

За інформацією Спеціальних кореспондентів Державне бюро розслідувань повідомило про підозру Груздєву Ігорю Олександровичу, якого підозрюють у пособництві начальнику одного з управлінь секретаріату Кабінету Міністрів України, якого затримали на хабарі у 2,5 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба ДБР.

17 лютого 2020 року слідчим суддею Печерського районного суду м. Києва в судовому засіданні розглядалось клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Адвокатом Джевагою М.В., який виступав захисником Груздєва І.О. було доведено необгрунтованість ризиків, численні процесуальні порушення та упередженість обвинувачення до підозрюваного, що призвело до відмовлення у задоволенні клопотання про застосування до Груздєва І.О. запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Нажаль, явна сфабрикованість справи не була доведена стороною захисту посадовця секретаріату Кабінету Міністрів України в іншому судовому засіданні, коли обирали запобіжний захід, що призвело до взяття під варту останнього з можливістю внесення застави у розмірі 1,05 млн грн застави.

На відео нижче коментар адвоката Джеваги М.В. та підозрюваного Груздєва І.О. щодо обставин справи.

Джерело: Спеціальні кореспонденти

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top