skip to Main Content

Піарнику-втікачу Денису Іванову відправили підозру у розкраданні 21 млн грн. «Укрзалізниці». Йому загрожує до 12 років

Слідчий Національної поліції підписав і направив повідомлення про підозру Денису Іванову у справі про привласнення і розтраті 21 млн грн чиновниками «Укрзалізниці» в 2011-2013 рр. і ТОВ «Смарт Менеджер», власником і керівником якого в цей період і був Денис Іванов. Про це стало відомо від джерела у прокуратурі. У разі обвинувального вироку за статтями звинувачення, а саме за ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) він може провести до 12 років у в’язниці.

З лютого 2019 року по теперішній час Денис Іванов ховається за кордоном, в зв’язку з чим був оголошений в розшук поліцією.

Ще у 2015 році співробітники Служби безпеки України (СБУ), прокуратури і співробітники МВС почали розслідування щодо діяльності Дениса Іванова та його фірми «Смарт Менеджер» з розкрадання коштів державної компанії.

За даними правоохоронців, мова йде про послуги медіа-підтримки, які «Смарт Менеджер» нібито надавала державному монополісту, а в реальності гроші виводилися з держкомпанії на рахунки компанії Дениса Іванова та його особисті.

З 2015 року відбулися кілька судових засідань, допитані фігуранти справи. В офісі «Смарт Менеджер», вдома і в батька Дениса Іванова професора і президента Академії української преси Валерія Іванова пройшли обшуки.

Як повідомляли ЗМІ, у ході обшуків у батька Валерія Іванова були виявлені документи про перекладах на його офшорну панамську компанію через латвійський банк десятків тисяч євро і доларів США. Він так і не зміг пояснити походження цих коштів.

Справа затягнулася на чотири роки, не в останню чергу «завдяки» інформаційного тиску на слідство та інформаційні кампанії з дискредитації співробітників Нацполіціі, що займаються цією справою, в ЗМІ. Незважаючи на це, співробітники правоохоронних органів збираються скоро поставити крапку в цій справі, передавши всі матеріали до суд.

Сім’ю Іванових захищає адвокат Масі Найєм, брат журналіста і колишнього народного депутата Мустафи Найєма. Однак, замість юридичного захисту в суді він також продовжує безуспішно тиснути на слідчих Нацполіціі. Слідство також встановлює можливий інтерес і зв’язок Найєма і сім’ї Іванових.

Ми уважно стежимо за розвитком справи про офшори, в якому замішані президент АУП Валерій Іванов і його син Денис Іванов. Актуальну інформацію ми відслідковуємо на сторінці Facebook Іванови-Leaks.

Джерело: https://ua.news/ua/beglomu-pyarshhyku-denysu-yvanovu-otpravyly-podozrenye-v-razvorovyvanyy-21-mln-grn-ukrzalyznytsy-emu-grozyt-do-12-let/

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top