skip to Main Content

Прокуратурою повідомлено про підозру заступнику голови садового товариства, який ошукував мешканців Вишгородського району

Вишгородський відділ Києво-Святошинської місцевої прокуратури повідомив про підозру колишньому заступнику голови одного із садових товариств Вишгородського району у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1, ч. 2 ст. 190 КК України (заволодіння чужим майном шляхом обману, вчинене повторно) та ч. 2, ч. 3 ст. 358 КК України (видача працівником юридичної особи незалежно від форми власності, який не є службовою особою завідомо підроблених офіційних документів, які посвідчують певні факти, що мають юридичне значення або надають певні права, вчинене повторно).

У ході досудового розслідування кримінального провадження встановлено, що заступник голови садового товариства, без відповідних на те повноважень, з корисливих мотивів, тривалий час отримував від фізичних осіб грошові кошти, яким оформлював членські книжки садовода, що посвідчували право вказаних громадян на отримання земельної ділянки для ведення садівництва.

Потерпілі сплачували гроші вважаючи, що отримують право на користування земельними ділянками Садового товариства. Проте при оформленні прав на землю виявлялося, що вказані земельні ділянки вже належать іншим особам.

Отримані від потерпілих грошові кошти підозрюваний до каси товариства не вносив, а привласнював та розпоряджався ними на власний розсуд.

Досудове розслідування триває.

Джерело: https://kobl.gp.gov.ua/ua/news.html?_m=publications&_t=rec&id=257959

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top