skip to Main Content

Проти чорного піарника Дениса Іванова подано позов до суду на 500 тис. грн

Глава фінансової компанії «Леогеймінг Пей» Альона Дегрік Шевцова подала до суду позов про захист честі, гідності і ділової репутації проти чорного піарника Дениса Іванова. Сума позову становить 500 тис. грн. Раніше Альона Дегрік Шевцова та її адвокат вже вигравала в суді аналогічні позови проти інтернет-видань і блогера.

Денис Валерійович Іванов, оголошений в розшук Міністерством внутрішніх справ України в лютому 2019 року, в публікаціях на своїй сторінці в Facebook стверджує, що сім’я Шевцових організувала його цькування. Він також розмістив документи про нібито фінансову і професійну діяльність заступника начальника управління – начальника відділу Головного слідчого управління Нацполіціі Євгена Шевцова і «фінансові махінації» його дружини Альони Дегрік (Шевцової).

«Зазначена інформація є недостовірною, з огляду на те, що позивач, не здійснювала і не здійснює ніякої протиправної або забороненої діяльності, не є стороною захисту будь-якого кримінального провадження, до кримінальної відповідальності не притягується, не знятої або непогашеної судимості не має, в розшуку не перебуває, їй не повідомлялося про підозру, не складалися обвинувальні акти, будь-які обмежувальні заходи передбачені Кримінальним процесуальним кодексом України. Що підтверджується інформацією, отриманою від Генеральної прокуратури України, тому відповідно до презумпції невинності, відповідні дані в публікації є недостовірними і повинні бути спростовані», – зазначено в позові.

Ще в 2015 році Служба безпеки України (СБУ) та інші правоохоронні органи зацікавилися діяльністю Дениса Іванова та його фірми ТОВ «Смарт Менеджер».

Тоді СБУ заявила про розслідування співпраці між Укрзалізницею (УЗ) і приватною компанією «Смарт Менеджер», власником і керівником якої був Денис Іванов. Низка чиновників і керівництво приватної компанії проходила по справі у привласненні 21 млн грн держкоштів. За даними СБУ, мова йде про послуги медіа-підтримки, які «Смарт Менеджер» нібито надавала монополісту, а в реальності гроші виводилися з держкомпанії. Справа досі розглядається в суді, проходять слідчі дії.

Євген Шевцов прийшов на роботу в Нацполіцію тільки в 2017 році.

Незважаючи на ці факти, Денис Іванов, його сім’я, друзі і адвокат Масі Найєм шляхом публікацій в ЗМІ намагаються довести і переконати громадськість, що Денис Іванов і його батько Валерій Іванов переслідуються саме через розслідування по родині Шевцових, опубліковане на анонімній сторінці в Facebook без вказівки авторства в середині 2018 року. Саме так зване «розслідування» крім звичайних фото Євгена Шевцова і його дружини містить також скріншоти загальнодоступних сайтів, зйомку кафе, ресторану із зазначенням цін меню і незрозумілих людей. Жодне з офіційних українських або зарубіжних ЗМІ не опублікувало це «розслідування». Сам Денис Іванов не є журналістом, а позиціонує себе як «власник компанії піар-бізнесу».

Відомий журналіст і народний депутат України Олександр Дубинський зазначив, що «скандальний чорний піарник» Денис Іванов і його дружина Дарина веде за гроші проекти в соцмережах і ЗМІ проти журналістів, політиків і активістів.

Тиждень тому політолог і журналіст Кирило Сазонов опублікував на своїй сторінці в Facebook фейкову інформацію щодо Євгена Шевцова, яку через 3 години видалив. Також її видалили і інтернет-видання, зокрема, сайт ZIK.ua і інші.

Відзначимо, що в березні 2019 року Альона Дегрік Шевцова виграла суд у блогера Олексія Комахи. Відповідне рішення прийняв Фастівський міський суд Київської області. Прецедентом для позову і розгляду став також пост у соціальній мережі Facebook на сторінці блогера Олексія Комахи інформація, що ганьбить ім’я і ділову репутацію Альони Дегрік Шевцової. Громадянин Комаха у властивій йому безпідставній грубій манері неодноразово висловлювався і публікував відомості з неперевірених джерел на адресу Альони Дегрік, стверджуючи про її корумпованість і порушення законів України.

Також Альона Дегрік Шевцова виграла суд у видання «Народна Правда», яке видалило неправдиві матеріали, і в листопаді 2018 року у сайту mind.ua, представники якого так і не з’явилися в суд.

Джерело: https://ua.news/ua/protyv-chernogo-pyarshhyka-denysa-yvanova-podan-ysk-v-sud-na-500-tys-grn/

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top