skip to Main Content

Рабінович подав до Конституційного Суду на Разумкова, бо йому не дають розмовляти “на руском язикє”

Співголова фракції “ОПЗЖ” Вадим Рабінович подав до Конституційного Суду на голову Парламенту Дмитра Разумкова, бо йому, начебто, не дають висловлювати думку російською мовою

Про це Рабінович заявив під час засідання Комітету Верховної Ради з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій.

На засідання Комітету нардеп почав говорити російською мовою. Глава комітету Дмитро Лубінець зробив йому зауваження та нагадав про регламент, де передбачено, що мовою роботи органів Ради, зокрема комітетів, є українська. На що Рабінович йому відповів:

“Я вже подав до Конституційного Суду на главу парламенту, а тепер і на вас обов’язково подам. 10 пункт Конституції гарантує всім рівні мовні права. Робочою мовою ради є українська мова. Я не заважаю вам нею спілкуватись. Коли я виступаю від імені фракції, погоджую текст з фракцією і читаю це українською. Але висловлювати думку мені легше російською мовою. Ви хочете мене позбавити права висловлювати свою думку? Зустрінемось у Конституційному Суді”.

Джерело: https://espreso.tv/news/2019/09/04/rabinovych_podav_do_konstytuciynogo_sudu_na_razumkova_bo_yomu_ne_dayut_rozmovlyaty_quotna_ruskom_yazykyequot

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top