skip to Main Content

Шевченківський суд розгляне позов заступника начальника ГСУ Нацполіціі до адвоката Масі Найма про наклеп і захист честі

Заступник начальника Головного слідчого управління Нацполіціі подав 10 вересня в Шевченківський райсуд Києва позов про захист честі, гідності і ділової репутації проти адвоката і юриста Масі Найєма. Копія позову є в розпорядженні редакції. Сума позову не розголошується.

Співробітник МВС і його адвокат вимагають визнати недостовірною, такою, що ганьбить честь, гідність і репутацію інформацію, яку юрист Масі Найєм розмістив на своїй сторінці в Facebook 2 вересня 2019 року.

Масі Найєм захищає сім’ю Іванових, у тому числі розшукуваного МВС Дениса Іванова, якого підозрюють в розкраданні коштів «Укрзалізниці» на 21 млн грн.

У пості Масі Найєма, зокрема, стверджував, що «тиск на професора журналістики Валерія Феліксовича Іванова, здійснюється силами і на догоду Є. Шевцова».

Ймовірно, мова йде про обшук у травні 2019 року у Валерія Феліксовича Іванова, батька Дениса Іванова, справою якого зайнялася Служба безпеки України (СБУ) ще у 2015 році.

Євген Шевцов прийшов на роботу в Національну поліцію тільки у 2017 році. Незважаючи на це, сім’я Іванових і адвокат Масі Найєм шляхом публікацій в ЗМІ і на особистих сторінках у Facebook намагаються довести і переконати громадськість, що Денис Іванов і його батько Валерій Іванов переслідуються саме через розслідування щодо родини Шевцових, опубліковане на анонімній сторінці в Facebook без вказівки авторства в середині 2018 року.

Як повідомлялося раніше, Альона Дегрік-Шевцова, дружина Євгенія Шевцова, також подала аналогічний позов на 500 тис. грн, але до самого Дениса Іванова. На наступний день після подачі позову Денис Іванов, як куратор групи, видалив відео зі сторінки Facebook, на яке посилався.

Джерело: https://ua.news/ua/shevchenkovskij-sud-rassmotrit-isk-zamnachalnika-gsu-natspolitsii-k-advokatu-masi-najma-o-klevete-i-zashhite-chesti/

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top