skip to Main Content

СУД ЗОБОВ’ЯЗАВ ДБР ВІДКРИТИ КРИМІНАЛЬНУ СПРАВУ НА МІНІСТРА ЕКОНОМІКИ МИЛОВАНОВА ПО ТРЬОМ СТАТТЯМ (+ДОКУМЕНТ)

24.06.2019 р. між Міністерством економічного розвитку і торгівлі України (в подальшому перейменоване відповідно до Постанови Кабінету Міністрів №829 від 02.09.2019 р. на Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України) та Кудіним А.В. було укладено Контракт № 22 від 24.06.2019 р. строком до 26.06.2024 р. щодо зайняття ним посади Генерального директора Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності».

15.11.2019 Кудіна А.В. було звільнено з посади Генерального директора на підставі Наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та соціального господарства №70-п від 14.11.2019.(далі – Наказ), основою якого була доповідна записка Директора Департаменту інтелектуальної власності Жалдака О.В. №2301-06/406 від 13.11.2019 р.

В зв’язку з тим, що звільнення було незаконним, представниками Кудіна А.В. було подано відповідну заяву (повідомлення) про вчинення кримінальних правопорушень згідно ч.1 ст. 172, ч.2 ст. 206 та ч.1 ст. 364 Кримінального кодексу України.

Як зазначається в заяві, Мінекономрозвитку та міністром Миловановим Т.С. не було вчинено жодних дій направлених на перевірку інформації викладеній в доповідній записці, не було проведено службового розслідування направленого на перевірку зазначеної інформації та не було отримано доказів на її підтвердження.

Кудіна А.В. протягом часу перебування його на займаній посаді не було притягнуто до дисциплінарної відповідальності, будь-яких зауважень, попереджень, тощо, які могли бути підставою для звільнення останнього не було.

Разом з тим, в сукупності  зацікавленості Жалдакова В.О. ліквідувати ДП «Український інститут інтелектуальної власності» та утворити державну організацію «Національний орган інтелектуальної власності» без законних на те підстав, пропозиція звільнення Кудіна А.В. та наказ про звільнення Кудіна А.В. виданий міністром Мінекномрозвитку Миловановим Т.С. в дійсності можуть бути направлені на протидію законній господарській діяльності ДП «Український інститут інтелектуальної власності» та спробу незаконного припинення діяльності підприємства.

Печерський районний суд міста Києва своєю ухвалою зобов’язав уповноважених осіб Державного бюро розслідувань внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування.

Джерело: Спеціальні кореспонденти

 

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top