skip to Main Content

Жорстоке побиття військового на Волині: винуватця відправили під нічний домашній арешт

У спецпрокуратурі вважають подібне рішення суду надто м’яким, у зв’язку з чим будуть його оскаржити. Правоохоронці мають намір домогтися утримання під вартою із можливістю внести заставу.

Івано-Франківський міський суд обрав запобіжний захід офіцеру однієї з частин Нацгвардії в Івано-Франківську, який лаяв і бив пораненого підлеглого. Про це повідомила речник Територіального управління Державного бюро розслідувань у Львові Тетяна Муравель.

Вона розповіла, що Державне бюро розслідувань просило суд про утримання під вартою для офіцера, який побив військового. Також представники відомства хотіли, щоб сума застави для офіцера становила 800 тисяч грн.

Проте суд не задовольнив ці прохання і внаслідок цього чоловік отримав лише домашній арешт у нічний час доби.

Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Західного регіону оскаржуватиме обраний судом запобіжний захід підозрюваному. Про це повідомила речник відомства Юлія Шевченко.

“Івано-Франківська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону не погоджується із зазначеним рішенням і буде його оскаржувати. Спецпрокурори вимагатимуть утримання (підозрюваного, — ред.) під вартою з правом внесення застави”, — сказала Юлія Шевченко.

Побиття військового на Волині: що про це відомо

16 квітня Наталія Мендель – сестра постраждалого бійця – написала у Фейсбуці допис про те, що її брата побив старший лейтенант. За словами жінки, причина була несерйозною: офіцер побив молодшого за званням військового лише за те, що той нібито пішов приймати душ не в ту кабінку.

“Цей нелюд залишив його стікати кров’ю. Коли брата знайшли, від травм у нього відмовили ноги, тому що у нього була велика гематома голови, брат бореться за життя в лікарні, а ця м*азь гуляє на волі”, — написала дівчина.

 

Джерело: Жорстоке побиття військового на Волині: винуватця відправили під нічний домашній арешт

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top