skip to Main Content

ПОЛІЦІЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ДСНС НЕЗАКОННО ВИЛУЧИЛА ТЕХНІКУ ПІД ПРИВОДОМ БОРОТЬБИ З ГРАЛЬНИМ БІЗНЕСОМ

24 грудня до одного з колишніх приміщень національної лотереї, що знаходиться в місті Києві на Чоколівському бульварі завітали правоохоронці. На час візиту відповідний заклад припинив свою роботу в рамках заборони на провадження гральної діяльності, що почала діяти декілька днів тому. Техніка, що була вилучена, з моменту введення в дію заборони знаходилась у підвалі в запакованому вигляді і чекала свого часу для транспортування.

Незважаючи на це, правоохоронці без наявності відповідних на те процесуальних документів, аргументуючи, що проводять невідкладні слідчі і прийшли припинити незаконний гральний бізнес, за допомогою представників Державної служби з надзвичайних ситуацій змогли потрапити на склад і вилучити всю комп’ютерну техніку, завдавши майнової шкоди підприємству в значних розмірах.

Коли поліція потрапила в приміщення колишнього грального закладу, що розташовувалось на першому поверсі, то виявилось, що приміщення порожнє і в ньому відсутні гральні автомати. Після пояснень, що є ще складське приміщення, були викликані представники ДСНС, які зламали вхідні двері і допомогли поліції в порушення законодавства заволодіти незаконно комп’ютерною технікою (моніторами), які зберігались на складі.

З цього приводу адвокатами готуються відповідні звернення щодо перевищення представниками Національної поліції та ДСНС своїх службових обов’язків та зловживання владою.

Джерело: Судовий репортер

 

 

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top