skip to Main Content

Депутат Київради Богдан Чорній та його приймальня порушує карантинні заходи безпеки, – ВІДЕО

Два тижні тому відбулась перевірка роботи громадських приймалень депутатів Київради від Оболоні. Сьогодні ми завітали повторно і перевірили, чи виправлені порушення в роботі. Натомість, виявлено ще ряд кричущих порушень.

Депутат Київради Богдан Чорній постійно порушує карантинні обмеження щодо граничної кількості присутніх в приміщенні( не більше однієї особи на 4 квадратних метри). 

Згідно офіційних даних команда Чорнія орендує приміщення для потреб приймальні площею 29,1 квадратних метри. Тобто одночасно в приміщенні повинно знаходитись не більше 7 осіб. На фото чітко видно, що в приміщенні знаходиться по 8 осіб на різних зустрічах.

Богдан Чорній свідомо ігнорує необхідність правильного носіння маски. І хизується цим на своїй публічній сторінці у фейсбуці. І це не зважаючи на те, що мер Віталій Кличко, за підтримки команди якого Чорній став депутатом, кожного дня розповідає про жорстке та неухильне дотримання карантинних заходів. І кожного дня помирають люди в столиці від коронавірусу. Але, небожителям на кшталт Чорнія та його команди абсолютно начхати на позицію мера та здоров’я виборців. 

Минулого разу представник Чорнія вказав неправдиву інформацію про те, що на сайті Київради є графік роботи громадської приймальні та години особистого прийому депутатом. Але, цієї інформації в порушення нормативно-правових актів сайті немає і станом на дату повторного візиту журналістів, попри те, що ми вказали на це порушення в минулому відео.

Ми повторно завітали, щоб запитати позицію представників Чорнія щодо порушень. Але, виявилось, що Чорній з командою не лише ігнорує позицію мера, а й не проводить роботу з виборцями в той час, що вказаний ним як години прийому громадян. Вона просто зачинена. 

З приводу порушень карантинних заходів з боку депутата Богдана Чорнія та працівників його приймальні, журналісти звертаються до правоохоронних органів.

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top