skip to Main Content

КОЛИШНЮ ЧЛЕНКИНЮ ПАРТІЇ «ОПЗЖ» У ЛЬВОВІ СУДИТИМУТЬ ЗА ДЕРЖЗРАДУ

З 2015 року жінка керувала низкою місцевих проросійських організацій, зокрема забороненої партії «ОПЗЖ» та громадської організації «Український вибір – право народу».

Фото умовне

ФОТО УМОВНЕ

Колишню очільницю Львівської обласної організації партії «ОПЗЖ» судитимуть за фактом державної зради. З 2015 року жінка керувала низкою місцевих проросійських організацій, зокрема забороненої партії «ОПЗЖ» та громадської організації «Український вибір – право народу».

Джерело: Львівська обласна прокуратура

За вказівками спецслужб країни-агресора, вона організовувала та брала участь у проплачених масових заходах, які активно поширювали неправдиві дані для дестабілізації суспільно-політичних настроїв на Львівщині та зміни діючої влади в країні. Крім того, жінка організовувала науково-практичні конференції, семінари та вуличні акції з вимогами надання особливого економічного, культурного статусу Галичині та її від’єднання в окрему автономію. З 2018 року обвинувачена брала участь у програмах на російських та проросійських медіа, виступаючи у ролі «політичного експерта» та фахівця у галузі суспільно-політичних процесів в Україні.

«У своїх інтерв’ю жінка розказувала пропагандистську, упереджену та виключно негативну інформацію про Україну, зокрема щодо русофобії, фашизму, нацизму та радикального націоналізму, а також розташованих на території держави баз НАТО. Наразі жінці обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що у Львові скерували до суду обвинувальний акт щодо ексголови однієї із районних адміністрацій Львова за те, що він безпідставно видав розпорядження і підписав свідоцтво на об’єкт, на основі яких було незаконно приватизовано пам’ятку культури у центрі Львова.

Джерело: КОЛИШНЮ ЧЛЕНКИНЮ ПАРТІЇ «ОПЗЖ» У ЛЬВОВІ СУДИТИМУТЬ ЗА ДЕРЖЗРАДУ

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top