skip to Main Content

КИЇВСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ САДОК-ПРИВИД (ВІДЕО)

Київ, Оболонь. Вулиця Попова, 7. Дитячий садок, про який влада забула на 17 років. Він став прихистком бомжів, наркоманів, щурів, збірником сміття,і як наслідок, розплідником небезпечних хвороб. 

В 2016 році Київрада проголосувала рішення про знесення старої будівлі за цією адресою. Проект був переданий Київському інвестиційному агентству, безпосереднє відношення до якого має чинний депутат Київради від партії Удар Богдан Чорній. Саме цей депутат у передвиборчих обіцянках розповідав про знесення старої будівлі і побудову нового дитячого садочка.

По території продовжують розгулювати щури, наркомани, безхатьки і дитячий садок – привид продовжує жахати своїм виглядом і наганяти страх на мешканців прилеглих будинків. По всій території садочку та навколо нього розкидані мертві щури, кістки та скелети невідомого походження, шприци, пляшки від алкоголю, купи сміття. 

Агентство виявляється настільки бездарним, що навіть не в змозі елементарно організувати охорону об’єкту, прибирання сміття та розгону нарко та алкопритону в будівлі. Про який інвестиційний проект може йти мова взагалі під таким супроводом?

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top