skip to Main Content

ОБШУКИ В АКТИВІСТІВ “КІБЕР АЛЬЯНСУ” – АДВОКАТ ВАДИМ КОЛОКОЛЬНИКОВ РОЗПОВІВ ПОДРОБИЦІ

Слідчі дії відбулися через імовірну причетність організації до втручання в електронні системи міжнародного аеропорту “Одеса”

Правоохоронці прийшли з обшуками до учасників громадської організації “Український Кібер Альянс”. Вилучили комп’ютери, ноутбуки та телефони. Про це “5 каналу” повідомив адвокат.

Інформацію також оприлюднили на сайті одеської обласної поліції.

Слідчі дії відбулися через імовірну причетність організації до втручання в електронні системи міжнародного аеропорту “Одеса”. Йдеться про раптову появу на табло летовища провокаційного напису із шведською екоактивісткою Ґретою Тунберг. Він з’явився у жовтні торік.

Як повідомив адвокат “Кібер Альянсу”, співробітники організації не раз зверталися до СБУ з проханням посилити кіберзахист аеропорту “Одеса”. Адвокат також заявив, що слідчі дії провели з процесуальними порушеннями, а тому вважає, що вилучену техніку не можуть відправити на експертизу.

“Одна з осіб цієї організації повідомила про існування так званих дірок у системі безпеки аеропорту, це за тиждень чи за два тижні до цих дій. І відповідно, повідомила, що такі дірки є, звернулася до Служби безпеки. Однак жодних дій не було вчинено. Крім того, під час цього обшуку слідчим національної поліції було здійснено дуже багато процесуальних порушень, що фактично нівелює весь цей обшук”, – заявив адвокат альянсу Вадим Колокольников.

Джерело: 5 ua

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top