skip to Main Content

ПОЛІЦІЯ ЗАТРИМАЛА КЕРІВНИКА МУНІЦИПАЛЬНОЇ ВАРТИ КИЄВА МАРІ ІГОРЯ В СТАНІ СП’ЯНІННЯ

10.12.2020 року приблизно о 00:20 патрульна поліція зупинила авто Land Cruiser Prado з номерним знаком 999М999, за кермом якого в стані алкогольного сп’яніння знаходився Марі Ігор Владиславович – керівник КП “Муніципальна Охорона” та голова Муніципальної Варти Києва.

Після сигналу поліції про вимогу зупинити авто, водій Марі Ігор Владиславович зробив коротку зупинку і помінявся місцями з пасажиром, після чого авто ще проїхало п’ятнадцять метрів.

На вимогу поліціянта пред’явити документи для встановлення особи та складання протоколу згідно ст. 130 КУпАП України (керування транспортним засобом у нетверезому стані), водій почав брехати, що не керував автомобілем та підставляти іншого члена Муніципальної Варти Києва, стверджуючи, що в його авто є відеореєстратор на якому є запис, який спростовує докази поліції.

Також Марі у грубій формі відмовився пройти тест на драгері та освідування у медичному закладі, чим і підтвердив підозри поліціянтів щодо його стану під час керування автомобілем.

Після цього він був доставлений до Дарницького ВР міста Києва.

28.12.2020 року суддя Дарницького районного суду міста Києва Коренюк А.М. розглянувши матеріали справи, які надійшли від УПП ГУ НП в місті Києві про притягнення до адміністративної відповідальності Марі І.В., виправдав правопорушника.

Марі І.В. замість відео з відеореєстратора свого автомобіля, “яке начебто спростовує докази поліції”, надав висновок лікаря про огляд на стан його сп’яніння, який проводився 10 грудня 2020 року о 7 годині 50 хвилин у лікаря нарколога КМНКЛ Соціотерапія, який згідно з висновком №006909 ознак наркотичного (алкогольного) сп’яніння станом на 10 грудня 2020 року 07 годин 50 хвилин не виявив.

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top