skip to Main Content

Прокуратура провела обшуки в “Київзеленбуді” у справі про ухилення від сплати 30 млн грн податків

На замовлення “Київзеленбуду” у 2019-му та 2020 році проводили реконструкції парків відпочинку


Фото: КО “Київзеленбуд” / Facebook
Київська міська прокуратура 11 травня провела обшуки у приміщеннях комунального підприємства “Київзеленбуд” і в офісах підрядних підприємств у справі про ухилення від сплати податків під час проведення робіт з реконструкції столичних парків на суму понад 30 млн грн. Про це повідомила пресслужба прокуратури.
Обшуки відбулися з метою виявлення первинних фінансових документів і фіксації відомостей про обставини скоєння кримінальних злочинів.

За інформацією слідства, ТОВ “Євротехнології Груп”, “Будмонтажсервіс 1” і “Промбудмеханізація” протягом 2019–2020 років на замовлення “Київзеленбуду” здійснювали роботи з будівництва й реконструкції парків відпочинку “Наталка”, “Совки”, “Веселка”, “Куренівський” та решти.

“Указані підрядні організації, діючи у змові зі службовими особами КО “Київзеленбуд”, зазначали у фінансовій документації реквізити підприємств з ознаками фіктивності, залучених нібито для виконання субпідрядних робіт, що дозволяло ухилятися від сплати податків в особливо великих розмірах”, – зазначили в релізі.

Провадження розслідують за ч. 3 ст. 212 (умисне ухилення від сплати податків) Кримінального кодексу України.

Джерело: Прокуратура провела обшуки в “Київзеленбуді” у справі про ухилення від сплати 30 млн грн податків

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top