skip to Main Content

Прислужника монастиря УПЦ (МП) підозрюють у закликах до захоплення Києва

Служба безпеки України заявила, що прислужник Спасо-Покровського жіночого монастиря єпархії УПЦ (МП) у Житомирській області підтримував агресію Росії проти України. Про це повідомляє пресслужба СБУ 11 січня в Telegram.
У повідомленні йдеться про те, що після початку повномасштабного вторгнення він публічно підтримав російських загарбників і виправдовував їхні воєнні злочини. Для цього він приєднався до прокремлівської Telegram-спільноти “Русская весна”. Там він, за даними СБУ, закликав окупантів знищувати українців і захопити Київ.

“Крім цього, він активно оприлюднював схвальні коментарі щодо ворожих ракетних ударів по українських містах. Особливо “відзначав” повітряні атаки на об’єкти енергетики та соціальні установи, зокрема школи та лікарні”, – ідеться в повідомленні.

За версією слідства, прислужник популяризував російських окупантів і займався дискредитацією підрозділів Сил оборони, а також агітував громадян не вступати до лав українських захисників.

З ініціативи СБУ виявлені матеріали передали на комплексну судову психолінгвістичну експертизу. За висновками експертів, документовані заяви загрожують державній безпеці України.

На підставі зібраних доказів слідчі СБУ повідомили прислужника монастиря про підозру у скоєнні злочину, який визначають як виправдання, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників.

https://t.me/SBUkr/6522

Джерело: Прислужника монастиря УПЦ (МП) підозрюють у закликах до захоплення Києва

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top