skip to Main Content

СФГ ГОЩІВСЬКЕ ТРУЇТЬ ЛЮДЕЙ НА ОБУХІВЩИНІ? (+ВІДЕО)

За словами місцевих мешканців діяльність господарства “Гощівське”, що на Обухівщині, здійснюється з порушенням чинного законодавства, що в результаті несе загрозу життю та здоров’ю населення. 

Спеціальні кореспонденти та громадські організації звернулись до керівництва господарства із запитами щодо надання інформації та дозвільних документів. Такі запити керівництвом були проігноровані. 

Під час особистого візиту журналістів та представників громадськості не пустили на територію господарства. Керівництво навідріз відмовилось спілкуватись з нами. 

Вдалось лише поспілкуватись з особою, що назвалась “адвокатом” господарства, але при цьому відмовилась назвати своє прізвище і надала неправдиві дані, за якими ми не знайшли інформації про неї в Єдиному реєстрі адвокатів України.

На питання про відповідь на інформаційні запити, адвокат почала плутатись в своїх поясненнях, не пам’ятає точної дати коли направлялись відповіді і навідріз відмовилась надавати документи, які підтверджують відправлення відповідей і дозволяють відслідкувати рух поштового відправлення за кодом.

Причиною такої поведінки ймовірно є наявність ряду суттєвих порушень в діяльності господарства. Наприклад, в 2018 році ДСНС виявлено численні порушення щодо техногенної та пожежної безпеки, які до сьогодні не усунуті. 

З приводу перешкоджання законній діяльності журналістів Спеціальними кореспондентами було подано заяву про вчинення кримінального правопорушення до Національної поліції. 

З боку громадської організацій готується заява про вчинення кримінального правопорушення щодо порушень екологічних норм, що призводить до завдання шкоди життю, здоров’ю мешканців прилеглих територій, а також навколишньому природному середовищу.

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top