skip to Main Content

ВБИВЦІ ОЛЕКСІЯ ЩЕРБИНИ МОЖУТЬ ВИЙТИ НА ВОЛЮ ЧЕРЕЗ ПАСИВНІСТЬ ОСББ

ОСББ “ГЛУШКОВА 9-Д” своєю пасивністю та бездіяльністю прикривають вбивць добровольця Олексія Щербини.
Згідно з даними інформаційно-аналітичної системи youcontrol у 2017 році зареєстровано ОБ’ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ ГЛУШКОВА 9-Д (код – 41843789). Керівником є ЖУК Павло Федорович. Знаходиться ОСББ за адресою: місто Київ, вул. Академіка Глушкова, буд. 9-Д, що вказана у назві.
На території цього ОСББ у жовтні 2022 рок відбулось резонансне вбивство добровольця тероборони Олексія Щербини через дорожній конфлікт, після зауваження Олексія до компанії молодиків на позашляховику.
За свідченнями очевидців відбувся інцидент, коли троє нападників з використанням вогнепальної зброї завдали вогнепального поранення Олексію Щербині прицільним пострілом в ході сутички. У добровольця залишились дружина та дві неповнолітні доньки.
Наразі фігуранти розслідування перебувають у СІЗО і були затримані по гарячим слідам після вчинення злочину.
Потрібно зауважити, що усі події вбивства Олексія та конфлікту відбувались на території ОСББ, що знаходиться за відповідною адресою.
Трійка молодиків “ставила на вуха” весь будинок не один місяць. Реакції спільноти з ОСББ належної не було.

Зрештою, не виключено, що проявом такої пасивної поведінки стала смерть добровольця у дворі будинку.
І навіть вже після смерті Олексія, реакція залишається одна “нехай у всьому розбирається поліція”.
В часи, коли суспільство максимально згуртоване і зорганізоване проти зовнішнього ворога, трапляються індивідууми, які не можуть подолати надумані страхи перед внутрішнім ворогом.
За нашою інформацією, фігуранти постійно навідувались у будинок, на території якого сталось вбивство, постійно порушували громадський порядок, мали численні скарги від мешканців будинку, паркувались у невстановлених місцях та загалом поводили себе цинічно і зухвало.
Якщо позиція представників ОСББ не зміниться, то є велика ймовірність того, що вбивці дуже скоро вийдуть на волю і повернуться до них вчиняти, як і раніше, свої протиправні дії. І ми знаємо, що коли зло відчуває свою безкарність, то воно посилюється в рази. І, відповідно, будуть продовжувати страждати інші невинні люди.
Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top