skip to Main Content

Завдав 9 млн грн збитків: підприємець годував військових небезпечними консервами

Поліція Києва викрила директора підприємства, який постачав продукти харчування у військові частини НГУ в різні регіони на суму близько 9 мільйонів гривень. Однак виготовлена продукція виявилася неякісною та небезпечною для споживання. “Бізнесмену” загрожує до 12 років ув’язнення.

Завдав 9 млн грн збитків: підприємець годував військових небезпечними консервами

Як розповіли у поліції Києва, зловмисником виявився 43-річний уродженець Сумської області.

Будучи директором підприємства, він реалізовував продукцію шляхом укладання договорів на поставку до військових частин Національної гвардії України.

Підприємство зобов’язувалось забезпечувати якісним харчуванням особовий склад військовослужбовців, однак порушило вимоги договору і виготовляло консервовану м’ясо-рослинну продукцію, яка не відповідає в повній мірі нормам законодавства у сфері обігу харчових продуктів, зокрема державному стандарту України щодо виготовлення консерв.

Правоохоронці відправили продукцію на проведення лабораторних досліджень, за висновків яких продукція непридатна для вживання, а за окремими показниками є небезпечною для споживання та може спричинити шкідливий вплив на здоров’я людини.

Така діяльність нанесла державі близько 9 млн грн збитків.

Наразі підприємцю оголошено про підозру у скоєнні злочину передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України – привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Джерело: Завдав 9 млн грн збитків: підприємець годував військових небезпечними консервами

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top