skip to Main Content

100 тисяч доларів США за непритягнення до кримінальної відповідальності – псевдорадник голови Офісу Президента постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно представника громадської організації. Він обвинувачується в одержанні 100 000 доларів США шахрайським шляхом, пов‘язаного із закінченим замахом до підбурювання особи на надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище, за вчинення такою особою в інтересах того хто надає таку вигоду будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища (ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст 15 ч. 4 ст. 27 ч. 3 ст 369 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві.

Слідством встановлено, що представник громадської організації, представляючись уповноваженим від голови Офісу Президента України, Генерального прокурора, секретаря РНБО та нового керівництва Державного бюро розслідувань, намагався заволодіти коштами колишнього директора держпідприємства. Таким чином псевдорадник вимагав та одержав від громадянина 100 000 доларів США за вирішення питання непритягнення до кримінальної відповідальності за результатами перевірки підприємства Держаудитслужбою.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Київської області.

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна.

Джерело: https://dbr.gov.ua/news/100-tisyach-dolariv-ssha-za-neprityagnennya-do-kriminalnoi-vidpovidalnosti-psevdoradnik-golovi-ofisu-prezidenta-postane-pered-sudom

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top