skip to Main Content

11 мільйонів гривень збитків державі – лісничий постане перед судом

Скеровано до суду обвинувальний акт відносно головного лісничого державного підприємства «Кремінське лісомисливське господарство». Посадовець обвинувачується у перевищенні службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України) та незаконній порубці лісу (ст. 246 Кримінального кодексу України, в редакції від 2.11.2016).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську.

Досудовим розслідуванням встановлено, що головний лісничий, усвідомлюючи протиправність своїх дій, протягом 2015-2016 років навмисно підписував дозвільні документи на вирубку майже 9 тисяч сосен на території природно-заповідного фонду. Злочинними діями посадовця завдано збитків державі на суму понад 11 мільйонів гривень.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Луганської області.

У разі доведення вини обвинуваченому загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Джерело: https://dbr.gov.ua/news/11-milyoniv-griven-zbitkiv-derzhavi-lisnichiy-postane-pered-sudom

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top