skip to Main Content

ПОДАНО ЗАЯВУ ПРО СПІЛЬНИЙ ЗЛОЧИН ГОЛОВИ ХАРКІВСЬКОЇ ОДА КУЧЕРА ТА ПРОКУРОРА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ФІЛЬЧАКОВА

Заступником директора Департаменту капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації, подано 2 грудня 2019 року до Державного бюро розслідувань заяву про вчинення кримінального правопорушення спільно новопризначеними головою Харківської ОДА Кучером О.В. та прокурором Харківської області Фільчаковим О.В.

Заявник наголошує, що після зміни голови Харківської ОДА та прокурора Харківської області було відкрито на працівників департаменту ряд штучних кримінальних проваджень для позапроцесуального збирання інформації та з метою тиску на персонал.

20 листопада заявник, перебуваючи на своєму робочому місці, став свідком проникнення до службового приміщення невідомих осіб, які відмовились йому представитись і не надали жодних документів, які б давали законні підстави знаходитись в даному приміщенні та проводити слідчі дії. В результаті  адвокат заявника викликала поліцію, яка встановила, що в приміщенні знаходився працівник Харківської обласної прокуратури Коновалюк Д.С., який зазначив, що знаходиться в приміщенні за погодженням з головою Харківської ОДА Кучером. На вимогу адвокатів вищевказаний працівник прокуратури не надав жодних документів на дозвіл проведення слідчих дій або надання добровільної згоди на проникнення до приміщення директора Департаменту капітального будівництва Харківської ОДА Жукова С.Є.

В подальшому адвокатом заявника було подано до Шевченківського відділу ГУНП В Харківській області за фактом вчинення прокурором Коновалюком та іншими невстановленими особами (працівниками правоохоронних органів) дій, які мають ознаки кримінальних правопорушень за ст.ст. 162, 182, 365 Кримінального кодексу України.

За результатами проведення процесуальних дій було складено протокол огляду місця події, в ході яких працівниками департаменту було виявлено факт зникнення технічної документації департаменту зі столу директора. Було встановлено факт зникнення двох папок з документами.

Таким чином, заявник зазначає в заяві, що у вказаних незаконних діях Голови Харківської ОДА Кучера О.В. та прокурора Харківської області Фільчакова О.В. наявний склад кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 364 КК України, а саме: зловживання владою або службовим становищем.

Заявник вказує на прямий умисел з боку голови Харківської ОДА та прокурора Харківської області, які діяли за попередньою змовою, зловживаючи своїм службовим становищем, надавали прямі доручення працівникам правоохоронних органів проводити безпідставні, незаконні та несанкціоновані дії (обшук в приміщенні Департаменту капітального будівництва Харківської ОДА, при цьому проводячи фотофіксацію документів), з метою незаконного збирання інформації, що перебуває у віданні вказаного департаменту.

Джерело: Судовий репортер

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top