skip to Main Content

ВИБУХ ГАЗУ НА ПОЛТАВЩИНІ – СПЛАНОВАНА ДИВЕРСІЯ МОСІЙЧУКА ЧИ НАСЛІДОК ПОРУШЕНЬ В ДІЯЛЬНОСТІ АТ “ЛУБНИГАЗ”?

9 січня 2021 року пролунав потужний вибух на газовій магістралі Уренгой-Помара-Ужгород біля міста Лубни Полтавської області.  Про це 09 січня повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook екснардеп Ігор Мосійчук, який в свою чергу фактично звинуватив місцевого оператора газорозподільної системи АТ “Лубнигаз” в нелегальних врізках в систему, які і могли призвести до вибуху. В результаті вибуху було припинено газопостачання прилеглих населених пунктів до моменту ліквідації наслідків вибуху.

 

“Щойно в моїх рідних Лубнах на Полтавщині пролунав вибух величезної сили і досі стоїть гул. Вибух був такої сили, що дрижчали вікна в сусідніх селах.

Видно пожежу.

Вибухнув газогін Уренгой-Памара-Ужгород між селами Єнківці та Тарандинці!

Якщо це так то ПАТ «Лубнигаз» дови#обув@вся! Тариф на обслуговування непомірний і найбільший в країні а якість самі бачите! Скажете, до чого «Лубнигаз»? Я відповім про нелегальні врізки… та ви й самі знаєте!”.

Також, в інтерв’ю телеканалу ZIK 09 січня 2021 року Ігор Мосійчук повідомив, що в м. Лубни функціонують 3 «заправки» без дозвільних документів, які керуються АТ «Лубнигаз», зокрема, директором ТД «Лубнигаз» Максимом Дуніним.

Боротьба між АТ «Лубнигаз» та Ігорем Мосійчуком, для якого місто Лубни є малою Батьківщиною, точиться вже давно. І вона поновилась незадовго до вибуху в зв’язку із загальнодержавним зростанням тарифів.

Буквально за декілька днів до вибуху Ігор Мосійчук розмістив на своїй сторінці у Facebook дописи із закликами “боротьби з баригами” АТ “Лубнигаз”.

В своїх дописах пан Мосійчук не скупився на звинувачення в бік керівництва АТ “Лубнигаз”, називаючи їх “чортами”, директора Дуніна Максима громадянином Російської Федерації та керівником газової мафії в Лубенському та сусідньому районах.
В свою чергу АТ “Лубнигаз” просить правоохоронні органи перевірити І. Мосійчука на причетність до вибуху на магістральному газопроводі Уренгой-Помари-Ужгород 9 січня 2021 року, оскільки за їх словами Мосійчук на своїй сторінці у Фейсбуці перший повідомив про те, що вибух – спрямована диверсія та звинуватив свого опонента підприємство «Лубнигаз», яке Мосійчук намагається захопити не перший рік.

Про це вказано на офіційній сторінці АТ “Лубнигаз” у Facebook .

Ігор Мосійчук звинувачує в свою чергу АТ “Лубнигаз” у несанкціонованій врізці в магістраль з метою крадіжки газу.


Як кажуть в народі, поки пани чубляться, у народу чуби тріщать.  Тому, враховуючи великий резонанс справи, Спеціальні кореспонденти продовжують слідкувати за розвитком подій.

Джерело: Спеціальні кореспонденти

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top