skip to Main Content

25 000 доларів США за ненакладення арешту на земельну ділянку – колишній слідчий ГПУ постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього старшого слідчого в особливо важливих справах Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України. Правоохоронець обвинувачується у прийнятті пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище в особливо великих розмірах (ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування  у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві.

Досудовим розслідуванням встановлено, що правоохоронець одержав від керівника будівельної компанії неправомірну вигоду у сумі 25 000 доларів США. За хабар він обіцяв не вживати заходи щодо накладення арешту на земельну ділянку та усунути перешкоди пов’язані з будівництвом житлового комплексу.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювали прокурори Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора.

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Джерело: https://dbr.gov.ua/news/25-000-dolariv-ssha-za-nenakladennya-areshtu-na-zemelnu-dilyanku-kolishniy-slidchiy-gpu-postane-pered-sudom

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top