skip to Main Content

360 тис грн хабара за продаж ділової деревини – директор ДП постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно директора державного підприємства одного з лісових господарств, розташованих на території Запорізької області. Посадовець обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди у великому розмірі а також складанні та видачі завідомо неправдивих офіційних документів (ч. 1 ст. 366 та ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі.

Слідством встановлено, що директор лісового господарства, до складу якого входять 3 лісово-мисливських господарств, вимагав від приватного підприємця неправомірну вигоду у сумі 360 000 гривень за продаж ділової деревини, яка знаходиться на балансі підприємства, під виглядом паливної деревини.

Слідчі ДБР затримали правоохоронця у порядку ст. 208 Кримінально процесуального кодексу України під час отримання чергової частини неправомірної вигоди.

В ході проведення досудового розслідування слідчими виявлено факт внесення обвинуваченим до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей щодо заниження класу деревини. Так під виглядом дров’яної деревини продавалась деревина промислового призначення.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному проваджені здійснювала прокуратура Запорізької області. Оперативний супровід – Управління Стратегічних розслідувань в Запорізькій області.

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років із конфіскацією майна.

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top