skip to Main Content

5000 доларів США за арешт та передачу на зберігання автомобіля – експрокурор постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього прокурора одного з відділів прокуратури Київської області. Експравоохоронець обвинувачується в одержані неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві.

Слідством встановлено, що упродовж травня-червня 2019 року прокурор, за пособництва цивільної особи, одержав для себе неправомірну вигоду у сумі 5000 доларів США від громадянина. За хабар експрокурор обіцяв вплинути на прокурорів однієї із місцевих прокуратур Київської області з метою накладення арешту на автомобіль, визнання його речовим доказом та передачу на відповідальне зберігання вищевказаному громадянину.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала Генеральна інспекція Офісу Генерального прокурора. Оперативний супровід – Головне управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України.

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років.

Джерело: https://dbr.gov.ua/news/5000-dolariv-ssha-za-aresht-ta-peredachu-na-zberigannya-avtomobilya-eksprokuror-postane-pered-sudom

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top