skip to Main Content

АО “BARRISTERS” ЗАХИЩАЄ ЛЕГЕНДАРНОГО ВАДИМА ТІТУШКО

За словами слідства, Вадим Тітушко вчинив зухвалий, нічний розбій у маєтку з побиттям власників і викраденням позашляховика під Києвом. Слідство певне, один з учасників банди, саме одіозний боєць з Білої Церкви. Його навіть в розшук оголосили 2 роки тому.

Однак Вадим Тітушко твердить, що після того знаменитого випадку за кримінал не береться, бо став – меценатом. Також він додає, що ці 2 роки жив у Білій Церкві і ні від кого не ховався.

Адвокатське об’єднання “Barristers” захищає легендарного Вадима Тітушко в цьому кримінальному провадженні.

За словами адвокатів годинники, що є речовими доказами у справі, їх підзахисний купив, а інші речові докази були підкинуті представниками правоохоронних органів.

Нагадаємо, що прізвище Вадима Тітушко стало відоме з часів Євромайдану. Тітушками почали називати найманців, часто люмпенізованих кримінальних елементів, гопників, молодиків, у тому числі спортсменів, які використовувалися українською владою (насамперед Януковичем) для застосування фізичної сили і участі в масових сутичках; зокрема, для перешкоджання діяльності опозиційних активістів та для дій проти вуличних протестів: провокацій, підпалів машин, залякування, побиття та розгону демонстрацій, впливу на процес голосування на виборах тощо.

Джерело: Спеціальні кореспонденти

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top