skip to Main Content

Апеляційна палата ВАКС завтра розгляне скаргу Бернацької на запобіжний захід

КИЇВ. 20 лютого. УНН. Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду завтра планує розглянути апеляційну скаргу колишньої першої заступниці міністра юстиції Наталії Бернацької щодо призначення їй запобіжного заходу у вигляді заставу у 7 млн грн та низки обов’язків. Про це журналісту УНН повідомила прессекретар САП Ольга Постолюк.

“Апеляційна палата ВАКС 21 лютого о 10:00 розгляне апеляційну скаргу на призначений запобіжний захід”, – скзала Постолюк.

Нагадаємо, Вищий антикорупційний суд застосував до колишньої першої заступниці міністра юстиції Наталії Бернацької як запобіжний захід 7 млн грн застави.

Так, колишня перша заступниця міністра юстиції Наталія Бернацька, яку підозрюють у розкраданні, внесла 7 млн грн застави.

Нагадаємо, раніше колишньому урядовому уповноваженому у справах Європейського суду з прав людини Борису Бабіну, експершому заступнику міністра юстиції Наталії Бернацькій та ще 4 особам було повідомлено про підозру у заволодінні 54 млн гривень у справі про виконання рішення ЄСПЛ.

Джерело: https://www.unn.com.ua/uk/news/1853372-apelyatsiyna-palata-vaks-zavtra-rozglyane-skargu-bernatskoyi-na-zapobizhniy-zakhid

 

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top