skip to Main Content

Бездозвільне зберігання зброї – посадовець ДСНС постане перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно начальника одного з районних секторів Головного управління ДСНС України в Запорізькій області. Посадовець обвинувачується у незаконному придбанні та зберіганні вогнепальної зброї та бойових припасів без передбаченого законом дозволу (ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі.

Слідством встановлено, що посадовець, без дозволу придбав та зберігав вогнепальну зброю та бойові припаси. Під час санкціонованого обшуку за місцем проживання та роботи працівника ДСНС слідчі виявили та вилучили велику кількість короткоствольної нарізної вогнепальної зброї, саморобних вогнепальних пристроїв та патронів до них, зокрема револьвер системи «Наган», самозарядний пістолет системи «BrowningMod. 1935», самозарядний пістолет «Beretta» та інші.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Запорізької області.

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Джерело: https://dbr.gov.ua/news/bezdozvilne-zberigannya-zbroi-posadovec-dsns-postane-pered-sudom

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top