skip to Main Content

Бувшого замміністра Немілостівого позбавили водійських прав за п’яну їзду

Шевченківський суд Києва на 1 рік позбавив водійських прав колишнього заступника міністра з питань стратегічних галузей промисловості Віталія Немілостівого за водіння у стані алкогольного сп’яніння. Також його оштрафували на 10 тисяч 200 гривень і стягнули 454 гривні судового збору.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на постанову від 11 лютого, яку тільки 16 березня оприлюднили в реєстрі. Рішення постановив суддя Циктіч.

Громадянин Немілостівий 30 грудня 2020, приблизно о 3 год. 20 хв., рухаючись у Києві вулицею Жилянською, керував транспортним засобом «Мерседес», з явними ознаками алкогольного сп’яніння: запах алкоголю з порожнини рота, порушення мови та координації рухів. Від проходження огляду на стан сп’яніння у встановленому законом порядку водій відмовився у присутності двох свідків.

До матеріалів справи долучено відеозапис з нагрудної камери інспектора патрульної поліції. Із запису видно, що під час зупинки водія у працівників поліції виникла обґрунтована підозра щодо перебування чоловіка у нетверезому стані. Однак, на пропозицію працівника поліції пройти перевірку водій відмовився.

У судовому засіданні Немілостівий вину визнав у повному обсязі і дав пояснення по суті вчиненого.

Відмова водія від проходження у встановленому порядку огляду на стан алкогольного сп’яніння утворює склад адміністративного правопорушення за ст.130 КУпАП.

Суд враховує характер правопорушення, яке становить підвищену суспільну небезпеку, яку особа створює під час керування транспортним засобом у стані сп’яніння, обставини справи і ступінь вини правопорушника.

У підсумку суд призначив 10 200 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на 1 рік і стягнув 454 гривні судового збору.

Нагадаємо, що 21 січня 2021 року Немілостівого звільнили з посади заступника міністра після того, як його зупинили напідпитку, і він влаштував скандал з патрульними.

Джерело: Бувшого замміністра Немілостівого позбавили водійських прав за п’яну їзду

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top