skip to Main Content

Cправа екс-президента «Укрбуд»: 30 млн грн застави стягнуто в дохід держави та встановлено нову у розмірі 100 млн грн

Вчора, 29 квітня 2020, Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду розглянула апеляційні скарги захисника та представника заставодавця у справі колишнього президента УДБК «Укрбуд» на ухвалу слідчого судді Вищого антикорупційного суду від 03.04.2020 про звернення застави в дохід держави та застосування запобіжного заходу у вигляді застави в розмірі 100 млн. грн.

За результатами судового засідання колегія суддів постановила нову ухвалу, якою звернула в дохід держави 30 млн грн застави, що є частиною від внесеної застави у сумі 80 млн, а також застосувала до підозрюваного  запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 100 млн грн.

Суд зазначив, що кошти в сумі 50 млн грн вважаються внесеними, а решту суми застави в розмірі 50 млн грн може бути внесено як самим підозрюваним, так і заставодавцем на депозитний рахунок суду не пізніше п’яти днів з дня обрання запобіжного заходу у вигляді застави.

Ухвала набрала законної сили з моменту її проголошення та оскарженню не підлягає, повний текст ухвали буде оголошено 4 травня 2020 року.

Джерело: https://court.gov.ua/press/news/932725/

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top