skip to Main Content

ДБР повідомило про підозру Нацгвардійцю в організації злочинної групи яка займалась збутом наркотичних речовин

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, повідомили про підозру військовослужбовцю Національної гвардії України у організації злочинної групи та двом цивільним особам у незаконному збуті особливо небезпечних наркотичних засобів у великих розмірах, вчиненому організованою злочинною групою (ч. 3 ст. 28 та ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України).

За даними досудового розслідування, військовослужбовець організував злочинну групу, яка займалась незаконним виготовленням та розповсюдженням наркотичної речовини, а саме канабісу, у великих розмірах на території кількох областей України.

Під час контрольної закупки партії наркотиків вагою понад пів кілограма та вартістю близько 80 тис грн, учасників зазначеної організованої злочинної групи слідчі ДБР затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює військова прокуратура Дарницького гарнізону Центрального регіону України. Оперативний супровід — Головне управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України.

У разі доведення вини, підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 9 до 12 років із конфіскацією майна.

Джерело: https://dbr.gov.ua/news/dbr-povidomilo-pro-pidozru-nacgvardiycyu-v-organizacii-zlochinnoi-grupi-yaka-zaymalas-zbutom-narkotichnikh-rechovin

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top