skip to Main Content

ДЕПУТАТ КИЇВРАДИ ВІД “ГОЛОСУ” КОСТЯНТИН БОГАТОВ ВЧИНИВ БІЙКУ – СПЕЦКОРИ ПОДАЮТЬ ЗАЯВУ ПРО ЗЛОЧИН

15 лютого 2021 року в приміщенні кінотеатру “Братислава” депутат Київської міської ради від політичної партії “Голос” Костянтин Богатов незаконно перешкоджав проведенню концерту стендап-коміку Владу Капиці і завдав тілесних ушкоджень. Про це свідчить пост у фейбуці самого Влада Капиці до якого додані декілька відео файлів, що фіксують вказаний інцидент.

Відповідно депутатом вчинено перевищення своїх повноважень та завдання тілесних ушкоджень, що підпадає під кваліфікацію кримінального кодексу України. Спеціальні кореспонденти звернулись із заявою до правоохоронних органів щоб вони надали правову оцінку діям місцевого депутата Богатова.

За попередньою інформацією депутат Київради Костянтин Богатов сам допомагав організовувати вищевказаний концерт і був присутній під час того, які він розпочався. Але, трохи згодом йому не сподобалось те, що виступаючий застосовував ненормативну лексику у своєму виступі і почав вимагати негайного припинення концерту, мотивуючи це тим, що кінотеатр “Братислава”  є культурним закладом і застосовувати ненормативну лексику в стінах його приміщення неприпустимо. Учасники виступу зазначили, що на білетах було вказано інформацію про вікові обмеження глядачів 16+ років. Після цього в хід пішли кулаки депутата, внаслідок яких сценарист і співведучий “Телебачення Торонто” Влад Капиця отримав ушкодження від нього та зламані окуляри.

Сам Влад Капиця описує цей інцидент так:

Зі мною все ок. Синяк, трохи здерта від дверей шкіра на руці, та зламані окуляри, які я привів у напівюзабельний стан.
Перший виступ мого стендап-туру відбувся 14 лютого. Це Київ, я домовився про івент у залі кінотеатру Братислава, у якому ми вже організовували два рази стендап та один раз живий подкаст.
Цього разу до мене підійшла пані адмін Єлєна та сказала “сегодня на вашем выступлении будет уважаемій человек, депутат, которій помог нам тут, Константин Богатов”. Із фрази “уважаємий человек” я відразу зрозумів, що Єлєна класична налякана жіночка, особливо після слів “ето вам говорю, просто чтобі ві тоже знали”. Я дав десь 1/100 на те, що “ок, може це чудо-підписник з патреону, читає на засіданнях міськради мій твіттер і готовий провести день всіх закоханих слухаючи мої біти про гейство”.
Стендап почався. Діма Поліщук виступає десь третю хвилину, люди сміються, я стою кайфую, спершись на підвищення біля виходу із залу. Тут бачу, що чолов’ягу, який візуально виділяється за віком, починає щось непокоїти, він рухається туди-сюди і в якийсь момент встає та починає бурмотіти “Прекратить! Что тут? Как такое может біть? Какие матюки? Ану где свет?”. А я стою опершись на щиток, який контролює світло в залі. Діалог наступний:
– Що сталось?
– Откуда здесь маті?
– Тут було заявлено, що тут мати будуть.
– Нет не будет здесь матов!
– Чого?
– Ну того что здесь не будет матов, останавливайтесь!
Після цього він б’є мене по обличчю, попутно зачіпаючи телефон, яким я знімав його. 
Телефон вилітає, відео вимикається, але частина зберігається. Потім я блокую наступний удар, ловлю його та відштовхую. Це буквально сталось за секунд 20. Від стрімкості ескалації конфлікту я прихуїв, звичайно.
Стоїть навпроти мене озвірівше тіло. Крикнув “допоможіть”, щоб не бити його. Збіглись люди. Ще побикував, пострибав до нас, і почав затирати щось про культуру і доводити нам те що світ не такий як має бути, а він знає як має бути. Люди поки викликали поліцію, я продовжую вести формальний діалог, поки дізнаюсь в адмінів чи є хтось хто може його вивести. Виявляється, єдина людина, яка може спробувати допомогти приїде тільки через 40 хвилин, а на місці є тільки адмін Єлєна, яка на слова “він в лице мене вдарив, давайте виведемо” відповідає типу «он же старший человек, імєйте уваженіє”, “я вас не принимала вас сюда как стендаперов, я не знала вашу тему”, “как ві можете” ну і ви зрозуміли.
Потім є дуже смішний момент на відео, де я направляю на чолов’ягу камеру і запитую “який про тебе мем зробити?”, він стрибає в сторону телефона типу щоб шуганути нас, типу він бос, а ми тля. Коротше, ми його виштовхнули під крики “ну что ві дохляки!”.
Діма довиступав, оголосив мене. Я вийшов та бачу, що до зали знову зайшов чолов’яга, але буквально через секунд 5, співробітник поліції з енциклопедичним “не провокуйте” вивів його самостійно.

Шатаут моєму дружбану і чудовому коміку Dmitriy Polishchuk, пані Daria Chechenina та моїм улюбленим глядачам, які не дають, щоб мене вбили.

Загалом, ця ситуація нічого не варта нічого, окрім факту, що мені прописав в лице “уважаємій” депутат тире оберіг національної культури. А в стендапі я матюкався та буду. І насправді не думаю, що притомних людей це питання взагалі хоч трохи їб**. Дякую.”

Джерело: Спеціальні кореспонденти

 

 

 

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top