skip to Main Content

Директора «Дніпровського метрополітену» судитимуть за багатомільйонну розтрату

Дніпропетровською обласною прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт відносно директора комунального підприємства «Дніпровський метрополітен» за службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України). Про це 1News повідомила прес-служба Офісу Генпрокурора.

За даними слідства, у липні 2016 року між КП «Дніпровський метрополітен» Дніпровської міськради та акціонерним товариством укладено контракт про завершення будівництва метрополітену у місті Дніпрі.

Директор комунального підприємства, достовірно знаючи, що підрядник відстає від графіку, підписав зміни до контракту, якими дозволив підприємству отримувати кошти незалежно від факту виконання робіт.

Внаслідок таких дій за період 2018-2019 років підряднику зайво перераховано бюджетні кошти у сумі понад 270 млн грн за роботи, які фактично не виконувалися. Також після підписання посадовцем змін до контракту було безпідставно виділено понад 14 млн грн на будівництво об’єкту, необхідності у якому не було, оскільки аналогічний збудовано у 2012 році.

Окрім того, в жовтні 2019 року бездіяльність посадовця під час будівництва метрополітену призвела до виникнення надзвичайної ситуації – частково зруйновано будівлю гуртожитку НТУ «Дніпровська політехніка», що знаходиться поруч з об’єктом будівництва.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювало Слідче управління Головного управління Нацполіції в Дніпропетровській області.

Джерело: 1news.com.ua

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top