skip to Main Content

Директора Київського молодіжного центру судитимуть за розтрату 2,4 млн грн, виділених з бюджету на соціальні проекти

За процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури № 7 до Шевченківського райсуду м. Києва направлено обвинувальний акт стосовно директора КУ «Київський молодіжний центр» за фактами розтрати 2,4 млн грн коштів місцевого бюджету, виділених на проведення соціальних заходів на території міста Києва (ч. 3, 4 ст. 191 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що у 2018 році керівник комунальної установи організувала незаконну схему розтрати коштів місцевого бюджету на користь окремих субʼєктів господарювання під час реалізації соціальних проектів для молоді та дітей.

До вказаної схеми були залучені фіктивні підприємства, на рахунки яких перераховувались кошти за нібито надані послуги з проведення заходів, які фактично не надавалися або надавалися за рахунок коштів приватних спонсорів. Зокрема, йдеться про інформаційно-просвітницькі, розважальні акції для молоді, військово-патріотичні акції, заходи з популяризації здорового способу життя тощо. Збитки, які були завдані столичному бюджету внаслідок реалізації цієї схеми, складають понад 2,4 млн грн.

Крім того, місцевою прокуратурою предʼявлено позов в інтересах держави в особі Київської міської ради щодо відшкодування збитків, спричинених кримінальним правопорушенням на вищевказану суму.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчим відділом Подільського УП Головного управління Нацполіції у м. Києві за матеріалами та оперативним супроводом Управління стратегічних розслідувань в м. Києві ДСР Нацполіції України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело: https://www.gp.gov.ua/ua/regions_news_detail?_m=publications&_c=view&_t=rec&id=272766

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top