skip to Main Content

Директора львівської компанії оштрафували за 2000 доларів хабара поліцейським

Франківський районний суд Львова визнав винним та оштрафував директора ТОВ «Галшляхбуд» Андрія-Михайла Павліва за дачу 2 тис. доларів хабара поліцейським. Йому призначили покарання у вигляді 11,9 тис. грн штрафу.

У січні 2019 року Андрій-Михайло Павлів зустрівся з двома правоохоронцями, що працюють у міжрайонному відділі (Дрогобич) управління захисту економіки, та запропонував 2 тис. доларів хабар за уникнення кримінальної відповідальності.

Як інформували правоохоронці, чоловік хотів уникнути відповідальності за розкрадання бюджетних коштів, виділених для капітального ремонту дороги на Дрогобиччині. Щодо нього та його дружини раніше було відкрите кримінальне провадження щодо службового підроблення та розкрадання грошей місцевого бюджету. 11 січня 2019 року Андрія-Михайла Павліва затримали правоохоронці при спробі дати хабар.

Коментуючи цей випадок, тодішній генпрокурор Юрій Луценко уточнив, що мова йде про керівників ТОВ «Галшляхбуд» і «Галицькі дороги». Ці компанії підозрюються в розкраданні 245 тис. грн під час капітального ремонту автодороги в Дрогобицькому районі.

Затриманий Андрій-Михайло Павлів є чоловіком засновниці ТОВ «Галицькі дороги» Альони Барабанової. Проти цієї компанії велась кримінальна справа за зловживання під час ремонту кількох вулиць у селі Станиля Дрогобицького району. Слідчі підозрюють, що Альона Барабанова уклала з сільським головою Станилі Михайлом Сащуком договір про ремонт вулиць і підписала акти виконаних робіт, куди було внесено завідомо неправдиві відомості щодо фактичних об’ємів виконаних робіт.

Суддя Франківського райсуду Львова Світлана Мартьянова визнала Андрія-Михайла Павліва винним у хабарництві та оштрафувала його на 11,9 тис. грн. 2 тис. доларів хабара конфіскували у дохід держави. На вирок суду може бути подана апеляція протягом 30 днів з дня його проголошення.

Джерело: https://zaxid.net/direktora_lvivskoyi_kompaniyi_oshtrafuvali_za_dachu_2_tis_dolariv_habara_politseyskim_n1496336

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top