skip to Main Content

ЕКСПРЕМ’ЄР ГОНЧАРУК РІЗКО “РОЗЗУВ ОЧІ” ЩОДО НАЯВНОСТІ КОРУПЦІЇ ПІСЛЯ ЗВІЛЬНЕННЯ

Колишній прем’єр-міністр України Олексій Гончарук з самого початку своєї політичної кар’єри декілька разів змінював свій політичний окрас та спеціальність, то з “мерітократів”, будучи помічником ексміністра екології Ігоря Шевченка, то пізніше подався в “зелені” Володимира Зеленського, а між цим активно працював “сильною людиною” в партії Сила Людей, будучи головою Центральної контрольно-ревізійної комісії партії, який завжди дистанціювався від вирішення критичних питань, а пізніше і взагалі покинув пост, бо партія вже була на межі краху з таким керівництвом.

Пізніше “випросив” у міжнародних партнерів грант і очолив Офіс ефективного регулювання, місія і повноваження якого з самого початку і до сьогодні не мають ніякого ефективного впливу на економіку України, окрім як ” відпрацювання” грантів та створення ілюзії реформ для його особистих міжнародних партнерів.

І поки все йшло як “по маслу”, то він цілком і повністю підтримував політичний курс чинного президента України Володимира Зеленського. Поки не сталось “біди”, коли хтось із його соратників злив розмову з міністрами за круглим столом, де він особисто назвав себе профаном в економіці, а президента Зеленського “пустоголовим”, в якого треба “вкласти бодай щось по економіці.

Певний час Зеленський після цього, якось зціпивши зуби і нагнувши голову, зтерпів і “надав черговий кредит довіри Гончаруку”, але це не допомогло “пустоголовому” втриматись на посаді.

Після цього зовсім не соромлячись експрем’єр України разом із одіозним мером міста Ірпінь Володимиром Карплюком, проти якого відкривали вже неодноразово кримінальні справи, злітали за кордон, напевне отримати певні вказівки від “міжнародних партнерів” як правильно “служити” їм в Україні.

Дуже влучно щодо того, як в повітрі перевзувся Гончарук, а також “роззув очі” після його звільнення Зеленським щодо наявності корупції на самому високому рівні в Україні описав Mark Savchuk у своєму пості у ФБ.

Если 1 апреля это "день дурака", то 2 апреля пусть будет день гавноеда.И в номинации "гавноед года" побеждает, с…

Опубліковано Mark Savchuk Четвер, 2 квітня 2020 р.

Если 1 апреля это “день дурака”, то 2 апреля пусть будет день гавноеда.

И в номинации “гавноед года” побеждает, с огромным отрывом, первый премьер министр кабмина Зеленского – Oleksiy Honcharuk.

Вот тут уже Я ВАС ПРОШУ репостов, потому что страна должна знать своих героев.

(Фото 1) – 22 апреля 2019, Зеленский выигрывает выборы. Гончарук постит о том что весело видеть как люди переобуваются на ходу (имея ввиду как окружение Гончарука не любило Зеленского и его команду ДО выборов и как начало его любить ПОСЛЕ выборов когда Зеленский победил).

Как я рад, что вы это написали Алексей. “Запомните этот твит” как говорится.

(Фото 2) – Знаменитый пост Гончарука про “велики под АП”, где в комментах был написан эпический комментарий “мы за месяц сделали больше чем Порошенко за год” (линк на пост – https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2054009574704539&set=a.394935830611930&type=3)

“half a year later”….

Благодаря ахуенным реформам Гончарука, ВВП Украины сокращается на 0,5% в январе 2020 года + мы начинаем миллиардами грн недобирать доходы в бюджет И ИМЕННО ГОНЧАРУК проебал подписать запрет на вывоз масок из Украины, ЗАЯВИВ НА ВИДЕО что “всего у нас достаточно”.

Зеленский с позором увольняет Гончарука и всех “новых облич” из кабмина.

(Фото 3) МОМЕНТАЛЬНО ГОНЧАРУК НАЧИНАЕТ ВИДЕТЬ КОРРУПЦИЮ В КОМАНДЕ ЗЕЛЕНСКОГО. ГДЕ Ж ТЫ БЛЯТЬ БЫЛ ДО ЭТОГО, ЛЕШЕНЬКА?!

Вот ссылка на интервью New York Times, где Гончарук говорит что “нашу команду уволили потому что мы боролись с коррупцией” (https://www.nytimes.com/2020/03/27/world/europe/ukraine-foreign-aid-corruption.html)

ТАК ВЫ Ж БЛЯТЬ ЗА МЕСЯЦ СДЕЛАЛИ БОЛЬШЕ ЧЕМ ПОРОШЕНКО ЗА ГОД, КАКАЯ КОРРУПЦИЯ? ПО ВАШИМ СЛОВАМ “В УКРАИНЕ НЕТ ТОП КОРРУПЦИИ”.
(https://gordonua.com/ukr/news/politics/-goncharuk-sogodni-v-ukrajini-absoljutno-nemaje-koruptsiji-na-rivni-top–1446507.html)

(Фото 4) Когда Гончарука назначили работать в АП, он написал что у него нет никаких сомнений в том что Зеленский – трушный проукраинский президент.

А уволил его ИМЕННО ЗЕЛЕНСКИЙ и ПО СЛОВАМ САМОГО ГОНЧАРУКА за то что боролся с коррупцией.

Как вы ахуенно переобулись, Алексей! Вы поливали гавном прошлую власть (которая как раз выпиздила Коломойского), вы осыпали комплиментами Зеленского и его команду (того же Ермака, ага), вы были частью реванша олигархов.

Патриот херов…

Джерело: Спеціальні кореспонденти

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top