skip to Main Content

Фінансового директора “АрселорМіттал Кривий Ріг” підозрюють в ухиленні від сплати податків на 2 мільярди гривень

Крім того, в порушення вимог податкового законодавства з грудня 2014 по березень 2019 року він умисно ухилився від сплати до бюджету рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин

Фінансового директора – головного бухгалтера публічного акціонерного товариства “АрселорМіттал Кривий Ріг” підозрюють в ухиленні від сплати податків на понад 2,2 млрд грн.

Зазначається, що за даними слідства, підозрюваний з травня 2017 року по квітень 2019 року вніс до офіційних документів – декларації з рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин “Валявкинського” та “Новокриворізького” родовищ залізних руд завідомо неправдиві відомості щодо нарахування плати за користування надрами для видобування корисних копалин.

Крім того, в порушення вимог податкового законодавства з грудня 2014 по березень 2019 року він умисно ухилився від сплати до бюджету рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин на суму понад 2,2 млрд грн.

У ОГП наголосили, що сума збитків державі у вигляді ненадходження до бюджету рентної плати за користування надрами підтверджена висновками комплексної судової експертизи з дослідження матеріалів, речовин та виробів, та економічної експертизи Національного наукового центру “Інститут судових експертиз ім. Засл. Проф. М.С. Бокаріуса” Міністерства юстиції України, до проведення якої залучалися спеціалісти Інституту геохімії, мінералогії та рудоутворення ім. М.П. Семененка НАН України, а також висновками комплексної судової експертизи матеріалів, речовин та виробів і економічної експертизи КНДІСЕ Міністерства юстиції України.

Джерело: Фінансового директора “АрселорМіттал Кривий Ріг” підозрюють в ухиленні від сплати податків на 2 мільярди гривень

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top