skip to Main Content

Голова Дніпропетровської облради Олійник не задекларував майно цивільної дружини – ЗМІ

В НАБУ і ДФС лежать заяви про те, що декларація голови Дніпропетровської облради Святослава Олійника недостовірна, а його громадянська дружина Ірина Гуназа приховує їхні сімейні активи.

За даними видання, у своїй декларації Олійник не вказує членів сім’ї. Відповідно до закону, такими вважаються неповнолітні діти (незалежно від місця їх проживання) та особи, пов’язані з декларантом спільним побутом, взаємними правами і обов’язками.

Олійник перебуває у відносинах з Гуназою, яка була соратницею політика довгі роки, і досі числиться як контактна особа його партії “Україна майбутнього”. У пари є двоє неповнолітніх доньок, які проживають з матір’ю в Словаччині. Олійник часто їх відвідує.

Гуназа володіє великою кількістю власності в Україні – нерухомістю та фірмами. Також вона має власність у Словаччині: у 2012 році Гуназа купує словацьку компанію Arograf s.r.o. Історія цієї фірми тісно пов’язана з Україною і самим Олійником.

У 2016 році Arograf стає співзасновником ТОВ “Українсько-польське підприємство з іноземними інвестиціями “УПС”. Відомо, що з 2006 року компанією “УПС” володів Тарас Палій. З 2008 року, за часів правління Януковича, його фірма виграла тендерів на значну суму 2,25 млрд гривень. У 2014 році, коли Ігор Коломойський очолив Дніпропетровську ОДА, були проведені обшуки і резонансне затримання начальника департаменту капбудівництва Володимира Лисого та самого Тараса Палія. Їм інкримінували розкрадання 13 млн гривень на недобудованих дорогах. Найактивнішим викривачем дорожніх схем став Олійник, на той момент замгубернатора Дніпропетровській області.

У 2015 році справу про корупцію на ремонтах доріг закрили. Факт відкриття двох кримінальних справ в 2014 році і їх синхронного закриття в 2015-му дивним чином збігається зі зміною прав власності компанії “УПС”. У 2015 році одноосібний власник фірми Тарас Палій поступається 50% прав словацькій компанії Arograf. Так половина фірми, яка виконує дорожні роботи в Дніпропетровській області, переходить до цивільної дружини заступника губернатора Дніпропетровський області.

«Мабуть, просто збіг (по якому веде проваждення НАБУ). Як і те, що на той момент “УПС” була найбільшим підрядником по дорожнім ремонтам в області за кошти бюджету», – повідомляють журналісти.

Джерело: politeka.net

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top