skip to Main Content

Голові Чернівецької облради ще на 2 місяці продовжили зобов’язання носити електронний засіб контролю

3 квітня 2020 року слідчий суддя Вищого антикорупційного суду продовжив строк дії обов’язків голові Чернівецької обласної ради до 3 червня 2020 року включно. Зокрема, підозрюваний і надалі зобов’язаний носити електронний засіб контролю.

Він також зобов’язаний: прибувати за кожною вимогою до слідчого (детектива), прокурора та суду; не відлучатись із міста Чернівці без дозволу слідчого (детектива), прокурора або суду; повідомляти слідчого (детектива), прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та/або місця роботи; утримуватись від спілкування з підозрюваним та свідками; здати на зберігання до Управління Державної міграційної служби у Чернівецькій області усі свої паспорти громадянина України для виїзду за кордон, інші документи, що мають право на виїзд з України та в’їзд до України.

Нагадаємо, голова Чернівецької облради підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною четвертою статті 368 Кримінального кодексу України. За версією слідства, підозрюваний висловив прохання одному із підприємців області надати йому неправомірну вигоду у сумі 400 000 доларів США за сприяння в передачі в оренду оздоровчого комплексу. У подальшому, правоохоронні органи задокументували факт отримання ним частини обумовлених коштів у розмірі 180 000 доларів США.

Згідно з частиною першою статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело: https://court.gov.ua/press/news/920847/

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top