skip to Main Content

Керівника будинку для літніх людей затримали на хабарі в $5 тисяч

Чиновник взяв гроші з пенсіонера, який хотів проживати в соціальному закладі і мав пройти для цього комісію.

У Києві на хабарі затримали керівника будинку для літніх людей. У ході затримання він намагався позбутися від неправомірної вигоди, повідомляє прес-служба Офісі генпрокурора.
“За даними слідства, чиновник вимагав і отримав від громадянина похилого віку п’ять тисяч доларів США неправомірної вигоди за надання можливості жити в соціально-медичній установі для постійного проживання з повним забезпеченням і за безперешкодне проходження відповідної комісії”, – йдеться в повідомленні.
Чиновник був затриманий після того, як отримав хабар, від якого спробував позбутися.
Вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу. За місцем роботи чиновника і в державній установі йдуть обшуки. Встановлюється коло осіб, які можуть бути причетні до злочину.

Нагадаємо, на Рівненщині чиновник вимагав у керівника АЗС 15 тисяч гривень. Він вимагав перерахувати йому гроші на рахунок, як благодійну допомогу комунальній установі.
Раніше повідомлялося, що в Києві на хабарі затримали заступника начальника райуправління поліції, який вимагав та отримував від керівників кафе і ресторанів неправомірну вигоду за неприпинення їх роботи під час карантину.

Джерело: Керівника будинку для літніх людей затримали на хабарі в $5 тисяч

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top