skip to Main Content

Хабар голові Фонду держмайна: з’ясувалися прізвища підозрюваних

Національне антикорупційне бюро спільно зі Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою затримали за підозрою у дачі хабара голові Фонду державного майна Дмитру Сенниченку трьох осіб, один із яких двічі балотувався до Верховної ради.

Про це журналісту «Слово і Діло» повідомили джерела в правоохоронних органах.

За словами співрозмовників, НАБУ затримало Валерія Троця, Віталія Колеснікова і Сергія Щербака. За даними «Чесно», Щербак двічі балотувався до парламенту: у 1998-му році від Партії духовного, економічного і соціального прогресу в мажоритарному окрузі, у 2007-му – за списком «Українського народного блоку Костенка і Плюща». Колесніков є бізнесменом з Луганщини.

За даними «Слова і Діла», Колеснікова суд взяв під варту із заставою 12,6 млн грн. Поки що він перебуває в СІЗО. Інших двох підозрюваних суд відправив під домашній арешт.

Як встановило слідство, затримані запропонували голові Фонду державного майна України $5 млн неправомірної вигоди в обмін на призначення на посаду директора ПАТ «Одеський припортовий завод» (99,5% акцій належать державі) наперед визначеної особи. За задумом призначений керівник державного підприємства нібито мав сприяти співробітництву між заводом і певним колом приватних компаній, пов’язаних із ініціаторами корупційного злочину.

Затримані планували надавати неправомірну вигоду частинами впродовж року з моменту досягнення домовленостей. Під час передачі першого траншу в $50 тисяч їх викрили детективи НАБУ.

Джерело: https://www.slovoidilo.ua/2020/02/05/novyna/polityka/xabar-holovi-fondu-derzhmajna-zyasuvalysya-prizvyshha-pidozryuvanyx

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top