skip to Main Content

Хабар голові суду: шестеро адвокатів обвинувачених не з’явилися до суду

Вищий антикорупційний суд визнав неповажними причини неявки шістьох адвокатів, які є захисниками обвинувачених у справі про одержання неправомірної вигоди головою Дружківського міського суду Донецької області Геннадієм Молібогою.

Такі рішення 5 травня ухвалила колегія суддів ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, ВАКС розділив дві справи Молібоги, в одній з яких обвинувачують Валерія Мелкумяна та Андрію Ладу. Двоє їхніх захисників не з’явилися на засідання, а тому судді звернулися до Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури міста Києва з питанням про їхню відповідальність. Також судді визнали неповажними причини неявки ще чотирьох адвокатів, які є захисниками голови Дружківського міськсуду Молібоги та прокурора Дружківського відділу Краматорської місцевої прокуратури Василя Ягупця. Щодо них колегія теж звернулася до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури.

За версією обвинувачення, у грудні 2017 року голова Дружківського міського суду Донецької області Молібога отримав від прокурора місцевої прокуратури Ягупця неправомірну вигоду за ухвалення ним рішення про непритягнення двох інших осіб Лади і Мелкумяна (від яких власне і отримав кошти для передачі судді) до адміністративної відповідальності.

Джерело: Хабар голові суду: шестеро адвокатів обвинувачених не з’явилися до суду

Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top