skip to Main Content

“Хамство Садового продовжують його підлеглі”: активісти оприлюднили показове відео

Активісти звинувачують чиновників Львівської мерії у хуліганстві.

Відповідне повідомлення та відеозапис опубліковані на сторінці ГО “Розвиток громади” у “Фейсбуці”.

“Член містобудівної ради, приватний архітектор Володимир Лаврін, який водночас, попри конфлікт інтересів, є розробником детального плану території в районі стадіону «Прогрес» на вул. Жовківській, через «прикру ситуацію» подав на громадські слухання «неготовий матеріал».

Після чисельних зауважень мешканки району Галини Мельник і вимоги винести правдивий детальний план на повторні громадські слухання проявляв відкриту агресію і хамство. На зауваження представників громадськості, застосовуючи нецензурну лексику, вдався до фізичної сили.

Головний архітектор міста Львова Юліан Чаплінський, який вважає “нижчим від свого достоїнства” подавати в суд на мешканку району за “8-разовий наклеп”, порадив Лавріну написати заяву на громадськість у Нацполіцію.

Представник ГО «Розвиток громади» Володимир Беньо у відповідь вимагає розпуску містобудівної ради за порушення норм моралі і етики”, – йдеться у повідомленні.

Зважаючи на відеодоказ, активісти звертаються до правоохоронних органів щодо хуліганства члена містобудівної ради.

Джерело: https://vgolos.com.ua/news/hamstvo-sadovogo-prodovzhuyut-jogo-pidlegli-aktyvisty-oprylyudnyly-pokazove-video_1060163.html
Комментариев: 0

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top